وارد کننده پاستا فله در کشور

دسته بندی پاستا فله در کارخانه بر اساس اوزان پاستا فله صورت می گیرد. تفاوت پاستا در طعم و کیفیت و بسته بندی آنها می باشد، وارد کننده پاستا فله تلاش می کند پاستا باکیفیت را به سایر کشورهای خارجی صادر کند تا سود خوبی از این راه بدست آورد.

وارد کننده پاستا فله در کشور

دسته بندی انواع پاستا

دسته بندی انواع پاستا انواع مختلف پاستا

گرچه انواع مختلفی از پاستا و ماکارونی رشته ای مانا وجود دارد، اما اکثر آنها را می توان بر اساس شکل طبقه بندی کرد. این گروه ها می توانند به شما بگویند، یک پاستا خاص با چه مواردی از انواع سس ها و افزودنی ها بهتر می شود. ریختن سس به شکل صحیح بر روی پاستا در زمانی مهم است که هدف از آن، تهیه یک غذای کامل و طعم دار باشد.

پاستا نازک و بلند

نمونه هایی از پاستا تازه که به عنوان نودل بلند و نازک طبقه بندی می شوند عبارتند از: اسپاگتی ، ورمیشلی و کاپلینی.  از آنجا که این رشته های پاستا می توانند خوب باشند ، بهتر است آنها را با یک سس سبک میل کنید، سس های سبک ، گوجه فرنگی ، سیر یا روغن زیتون بهتر است.

رشته های بلند و لوله ای شکل

تقریباً مانند ماکارونی پروانه ای مخصوص اسپاگتی و فرشته ، این نوع ماکارونی ها نازک و طولانی هستند.  با این حال ، این پاستا ها ، از جمله perciatelli یا bucatini ، دارای لوله ای هستند که در مرکز هر رشته فرنگی قرار دارند.  با توجه به شکل آن ، این ماکارونی به بهترین شکل با سس هایی که طعم قوی دارند، خورده می شود.

پاستا تخت ، بلند

اگرچه این رشته فرنگی ها شکل و ظریفی طولانی دارند ، اما گسترده تر هستند ، بنابراین سطحی فراهم می کنند که می تواند سس سنگین تری را در خود نگه دارد.  نمونه هایی از رشته فرنگی بلند و مسطح شامل fettuccine ، pappardelle و tagilatelle است.  گوشت یا پرنده مرغ دریایی بازی به بهترین وجه با این نوع ماکارونی تازه جفت می شود.  یک غذای محبوب از این نوع Tagliatelle alla Bolognese است.  غذاهای حاوی غذاهای دریایی از نودل های مسطح و بلند نیز استفاده می کنند ، زیرا گوشت به طور کلی به اندازه گوشت قرمز چگال نیست ، بنابراین ماکارونی هنوز قادر به حمایت از آن است.

ماکارونی کوتاه ، لوله ای شکل

به دلیل محکم بودن لوله های کوتاه ، این پاستا ها می توانند سس بسیار دلچسب تری نگه دارند.  گوشت و سس به طور یکسان می توانند راه خود را درون ماکارونی پیدا کنند ، در حالی که پشته های لوله باعث می شود سس به ماکارونی بچسبد.  این نوع ماکارونی ها می توانند برای پخت مناسب باشند ، مانند زیتوی پخته شده معروف ، که به طور معمول با سس گوجه فرنگی و گوشت گاو تهیه می شود.

ماکارونی کوچک ، لوله ای شکل

ماکارونی و دیتالینی ماکارونی های کوچک و حرفه ای با شکل لوله ای هستند که به خوبی شناخته شده اند.  به دلیل لوله های نازک اما شکل قوی ، این پاستا ها با سس های خامه ای و پنیر به بهترین شکل جفت می شوند.  یک نمونه خوب برای یک بشقاب از این نوع می تواند مورد علاقه همه ماکارونی و پنیر باشد.

ماکارونی کوتاه ، شکل

این گروه خاص ماکارونی از تنوع زیادی برخوردار است ، زیرا شکل ها می توانند شامل همه چیز از پشته تا فر باشد.  ماکارونی های فارفل و فسیلی در این گروه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند ، زیرا می توان از انواع سس های متنوع استفاده کرد.  از آنجایی که این شکل ها می توانند سس نگه داشته شوند ، سس های خامه ای سنگین تر معمولاً با این نوع ماکارونی تازه جفت می شوند. در این نوع پاستا انواع بیشماری از دستور العمل ها وجود دارد.  برای کشف انواع مختلفی از ماکارونی های صنایع دستی که ارائه می دهیم ، امروز از فروشگاه آنلاین ما دیدن کنید!

اوزان مختلف پاستا فله

مزایای سلامتی پاستا

ماکارونی پایه و اساس مناسبی برای یک وعده غذایی سالم ، مغذی و رضایت بخش است.  چرا؟  برای شروع ، ماکارونی برای بسیاری از غذاهای دیگر از جمله سبزیجات و لوبیا سرشار از فیبر ، ماهی سالم قلب ، سس گوجه فرنگی سرشار از آنتی اکسیدان و پنیرهای بسته بندی شده پروتئین ، مرغ و گوشت بدون چربی شریک ایده آل است.  ماکارونی همچنین ارائه می دهد:

انرژی پایدار:

کربوهیدرات ها مانند پاستا ، گلوکز ، سوخت مهم مغز و عضلات شما را تأمین می کنند.  و از آنجا که ماکارونی منبع بسیار خوبی از کربوهیدراتهای پیچیده است (برخلاف انواع مختلف تصفیه شده و فرآوری شده – یوک) ، انرژی را در سطح آهسته و پایدار آزاد می کند ، شما سنبله های انرژی همراه با قندهای ساده را دریافت نمی کنید.

کم سدیم و کلسترول رایگان:

اگر سطح کلسترول خود را مشاهده می کنید ، ماکارونی برای شما مناسب است ، از نظر سدیم و کلسترول بسیار کم است.  در هر فنجان ، انواع غنی شده ماکارونی منابع خوبی از چندین ماده مغذی اساسی از جمله آهن و ویتامین های گروه B فراهم می کند.

اسید فولیک:

ماکارونی غنی شده با اسید فولیک غنی شده است – برای زنان در سن باروری لازم است.  یک وعده غذایی ماکارونی خشک معادل تقریباً 100 میکروگرم اسید فولیک یا 25٪ از میزان توصیه شده روزانه را تأمین می کند.

تفاوت پاستا و ماکارونی در چیست؟

تفاوت پاستا و ماکارونی در چیست؟ به دلیل مقرون به صرفه بودن و تطبیق پذیری آن در آشپزخانه ، ماکارونی جزء اصلی رژیم های آمریکایی است.  در حقیقت ، طبق گفته دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی ، متوسط ​​آمریکایی سالانه 20 پوند از آن را مصرف می کند.  ماکارونی انرژی و همچنین مواد مغذی اساسی را به صورت فیبر ، ویتامین ها و مواد معدنی به شما کمک می کند.  ماکارونی خود را با مواد سالم برای تهیه غذاهای پر از مواد مغذی آماده کنید.

کربوهیدرات و فیبر

پاستا کربوهیدراتهای مفیدی را تأمین می کند.  یک فنجان اسپاگتی سفید حاوی 43 گرم کربوهیدرات کل است ، در حالی که یک وعده معادل اسپاگتی گندم کامل ، 37 گرم کل کربوهیدرات را ارائه می دهد.  کربوهیدراتها به عنوان منبع اصلی سوخت بدن شما هستند.  ماکارونی های گندم سبوس دار همچنین مقدار قابل توجهی از فیبر رژیم غذایی ، یک نوع خاص از کربوهیدرات های مفید را تأمین می کنند.  فیبر به مبارزه با بیماری های مزمن – از جمله چاقی و دیابت نوع 2 – کمک می کند و باعث تقویت سلامت دستگاه گوارش می شود.  یک پیمانه 1 پیمانه ماکارونی با گندم سبوس دار حاوی 6.3 گرم فیبر غذایی است که 17 درصد از میزان توصیه شده روزانه آن را برای آقایان و 24 درصد برای خانم ها تعیین می کند که توسط موسسه پزشکی تعیین شده است.  ماکارونی سفید از نظر فیبر کمتر است و در هر وعده 2.5 گرم است.

سلنیوم و منگنز

هر دو ماکارونی سفید و گندم کامل به عنوان منبع عالی سلنیوم ، یک ماده معدنی که آنزیم های آنتی اکسیدانی و محافظت از سلول های شما را از آسیب های مولکولی فعال می کند ، خدمت می کنند.  یک وعده 1 فنجان از هر نوع پاستا تقریباً دو سوم از میزان توصیه شده روزانه شما را که توسط انستیتوی پزشکی تعیین می شود ، فراهم می کند.  ماکارونی همچنین حاوی منگنز است ، ماده معدنی که به شما در متابولیسم کربوهیدرات ها و تنظیم قند خون کمک می کند.  یک وعده غذایی ماکارونی گندم سبوس دار دارای 1.9 میلی گرم منگنز – بیش از 100 درصد از مصرف روزانه خانمها و 83 درصد برای آقایان – در حالی که یک وعده معادل ماکارونی سفید 0.5 میلی گرم است.

فولات و کاروتنوئیدها

ماکارونی سفید را به عنوان منبع فولات – یا ویتامین B-9 – بخورید یا از ماکارونی گندم سبوس دار به عنوان منبع کاروتنوئیدها لوتئین و زاکسانتین استفاده کنید.  فولات در رشد گلبول های قرمز نقش دارد و از رشد سریع سلول پشتیبانی می کند ، در حالی که لوتئین و زاكزانتین از بینایی سالم حمایت می كنند.  یک رژیم غذایی سرشار از کاروتنوئیدها از جمله لوتئین و زاكزانتین همچنین خطر ابتلا به سرطان ریه را كاهش می دهد.  وعده غذایی ماکارونی سفید 167 میکروگرم ویتامین B-9 یا 42 درصد از روزانه توصیه شده به فولات را که توسط انستیتوی پزشکی ایجاد شده است فراهم می کند.  یک وعده ماکارونی گندم سبوس دار حاوی 113 میکروگرم لوتئین و زاکسانتین است.

از پاستا به عنوان پایه ای برای غذاهای سالم و سرشار از سبزیجات ، پروتئین های بدون چربی و چربی های سالم استفاده کنید.  پاستای سبوس دار گندم سبوس دار را با روغن زیتون بپوشانید ، سپس در سبزیجات پژمرده و فندق خرد شده را برای یک وعده غذایی فاسد اما سالم و آماده تهیه کنید.

شرکت وارد کننده پاستا فله

رژیم متعادل:

پاستا رژیمی بخشی از رژیم های متعادل است ، با رهنمودهای کنونی دولت استرالیا که حاکی از آن است که 35٪ از کالری دریافتی روزانه ما باید از کربوهیدرات های پیچیده مانند پاستا باشد.  ماکارونی را با پروتئین و سبزیجات بدون چربی ترکیب کنید تا یک وعده غذایی کامل که شما را در مسیر هدف قرار دادن اهداف رژیم غذایی قرار می دهد ، قرار دهید!

پاستا را با پروتئین و سبزیجات بدون چربی ترکیب کنید تا یک وعده غذایی کامل که شما را در مسیر هدف قرار دادن اهداف رژیم غذایی قرار می دهد ، قرار دهید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما