شرکت تولیدی پاستا فتوچینی سبزیجات در تبریز

فتوچینی نوعی پاستا است، این پاستا به شکل نوارهای صاف و ضخیم است که مواد اولیه پاستا آرد و تخم مرغ است، این پاستا به صورت تازه می توان آن را در خانه درست کرد، همچنین این پاستا را به صورت آماده هم می توان تهیه کرد که توسط کارخانه مخصوص تولید و بسته بندی شده است. در اصل پاستا فتو چینی غذایی ایتالیایی است اما گفته می شود که بیشتر مورد استفاده مردم رم است و به آن علاقه ویژه ای دارند. پاستا فتوچینی  سبزیجات یکی از معروف ترین انواع پاستا است. ارزش غذایی فتوچینی به گونه ایی است که یک غذایی کامل و مقوی محسوب می شود.

شرکت تولیدی پاستا فتوچینی سبزیجات در تبریز

مراحل پخت پاستا فتوچینی

مراحل پخت پاستا فتوچینیبا توجه به نوع پاستا فتوچینی، که می خواهیم درست کنیم مراحل پخت پاستا فتوچینی فرق می کند البته مراحل تهیه مخلوطی که در پاستا فتوچینی استفاده می کنیم فرق می کند که با توجه به نوع پاستا است. روشی که در زیر توضیح داده می‌شود یک روش کلی برای آماده کردن پاستا است.

این روش به این صورت است: اول، در یک ظرف به اندازه کافی آب بریزید تا آب به نقطه جوش برسد وقتی آب جوش آمد به آن نمک اضافه کنید، وقتی آب در حال قل خوردن است پاستا را به آن اضافه کنید. دوم، در ظرفی که پاستا را در آن ریخته ایم را باز بگذارید در غیر این صورت بخار و حرارت زیاد باعث خمیر شدن و له شدن پاستا می شود، تا پاستاها بپزند در این مدت یکی دو بار مخلوط آب و پاستا را هم بزنید، حدود دو برابر زمان ماکارونی های رشته ای بگذارید پاستاها بپزند، طوری باشد که پاستاها نه شکل خود را از دست بدهند و نه مغز خشک از آن بماند.

سوم، در ظرفی دیگری به طور جداگانه روغن یا کره را آب کنید و مرغ یا گوشت ( بستگی به نوع پاستا ) را اضافه و تفت دهید، بعد ادویه جات هم بر اساس نوع پاستا به آن اضافه کنید و هر آنچه که پاستا مورد نظرتان لازم دارد را به مخلوط اضافه کنید و بگذارید تا مدتی با هم بپزند تا طعم بگیرند. چهارم، پاستاهایی که در مرحله اول گذاشتیم بپزد، آن ها را آبکشی کنید و در ظرفی دیگر که بهتر است از قبل کمی آن را گرم کرده باشید، بکشید و مخلوطی که درست کرده‌اید را، با سلیقه دلخواه خود به آن اضافه کنید.

مراحل پخت متفاوتی برای پخت پاستا فتوچینی هست اما این روش که گفته شد کامل ترین نوع، برای پخت این پاستا محسوب می‌شود.

آماده کردن سریع پاستا فتوچینی سبزیجات

آماده کردن سریع پاستا فتوچینی سبزیجات برای تهیه این پاستا مواد اولیه ای که لازم است عبارت اند از: هویت خلال شده، کدو خلال شده، کلم بروکلی خرد شده، قارچ حلقه شده یا می توان از عصاره قارچ استفاده کرد، فلفل دلمه‌ای خرد شده، پیاز خلال شده یا عصاره پیاز، سینه مرغ ریز شده، سس سویا به اندازه کافی، سیر له شده یا عصاره سیر و فلفل آسیاب شده.

اندازه این مواد بستگی به مقدار پاستایی دارد که می خواهید درست کنید. اول، پیاز را در روغن داغ تفت دهید. دوم، مرغ را به مدت ده دقیقه تفت دهید. سوم، سبزیجات اول هویچ چون سفت تر است راکتی تفت دهید و بعد از 5 دقیقه کدو، کلم بروکلی و فلفل دلمه ایی را به مرغ اضافه کنید، در اینجا قارچ های حلقه شده را هم اضافه کنید، اجازه دهید خوب پخته شوند. چهارم، سیر یا عصاره سیر، سس سویا و فلفل را در حین پخت به سبزیجات اضافه کنید.

مابین زمانی که مخلوط سبزیجات را آماده می کنید در ظرف دیگری آب را بگذارید به جوش آید و با نمک فتوچینی را در آن بریزید تا به اندازه کافی  پخته شود. و در آخر مخلوط سبزیجات آماده شده را به فتوچینی پخته شده و آبکش شده مخلوط کنید و سرو کنید. سبزیجاتی که در پاستا فتوچینی سبزیجات مورد استفاده قرار می‌گیرد می تواند هر نوعی باشد که بستگی به شرایط و سلیقه خودتان دارد.

مواد اولیه برای تهیه پاستا فتوچینی

مواد اولیه برای تهیه پاستا فتوچینیمواد اولیه برای پاستا فتوچینی، برای هر نوع فتوچینی که می خواهید درست کنید متغیر است، اما در کل پاستاهای فتوچینی که درست می‌شود، بسته فتوچینی آماده بر اساس رنگ و شکل دلخواه که مورد نظرتان است، گوشت قرمز، مرغ و یا هر نوع گوشتی که مخصوص فتوچینی که می خواهید درست کنید، سس، پیاز و ادویه‌جات( فلفل، سیر، زرد چوبه و… ) را شامل می‌شود.

مثلا برای تهیه فتوچینی مرغ و سبزیجات بسته فتوچینی، سینه مرغ به مقدار لازم، قارچ، فلفل دلمه‌ای رنگی، ریحان، گشنیز، جعفری، نوع سبزیجاتی که استفاده می کنند بر اساس مزاج و سلیقه ایی هم می تواند باشد. مواد اولیه برای تهیه فتوچینی با میگو در اینجا به جای گوشت و یا مرغ از میگو استفاده می شود، سس هم که در انواع فتوچینی استفاده می شود متناسب با نوع فتوچینی و سلیقه ای هم می باشد. مثلا در فتوچینی سبزیجات سس سویا به کار برده می شود، در بعضی فتوچینی ها سس گوجه‌فرنگی استفاده می شود. در کل مواد اولیه پاستا علاوه بر چیزهایی که گفته شد برای همه نوع پاستایی مورد استفاده قرار می گیرد، دیگر بستگی به این دارد که چه نوع فتوچینی مورد نظرتان است.

شرکت تولیدی پاستا فتوچینی تبریز

شرکت پاستا فتوچینی تبریز در شمال غرب کشورمان به عنوان بزرگترین شرکت تولید انواع ماکارونی فتوچینی، ماکارونی در فرم های فنری، گوش ماهی و ماکارونی سبزیجاتی محسوب می‌شود. این شرکت در شمال غرب کشورمان با تلاش مستمر مدیریت و پرسنل این شرکت توانسته با استفاده از خطوط تولید تمام اتوماتیک ماکارونی را در فرم های مختلف در بالاترین کیفیت و تولید بالاترین ظرفیت در اختیار کشور قرار دهد و در دو واحد مشغول به تولید است.

شرکت سپهر ماکارون یکی از واحدهای توليد کننده انواع ماکارونى در طعم ها و فرمهاى گوناگون، با بهترین کیفیت در تبریز است. تولید این محصول به گونه‌ای است که علاوه بر فراهم کردن نیاز داخلی این محصول، جز صادرات کشور به کشورهای همسایه هم می باشد. این شرکت انواع ماکارونی رشته ای که به شیار ماکارون معروف است را هم تولید می کند که خود انواع مختلف دارد مانند رشته و ماکارونی هایی که برای سوپ از آنها استفاده می شود. تولید این شرکت باعث رونق اقتصادی کشور و ایجاد شغل و کارآفرینی در کشورمان شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما