تولید رشته سوپ سوزنی جهت صادرات

تولید رشته سوپ سوزنی چندین سال است که در کشور رونق گرفته است و امروزه این محصول در حجم های گسترده به کشورهای دیگر صادر می شود.

صادرات رشته سوپ سبب ارزآوری خوبی برای کشور شده است و این محصول جزو اقلامی است که همیشه رضایت خاطر خریداران را به همراه داشته است.

تولید رشته سوپ سوزنی جهت صادرات

فرآیند تولید رشته سوپ سوزنی

فرآیند تولید رشته سوپ سوزنی رشته های سوپ را با آرد گندم ، آب ، نمک و کانسوی تهیه می شوند ، یک آب قلیایی است که باعث کشش رشته ها می شود. ابتدا مواد را با هم ورز می دهیم تا خمیر شود. بعد ، این خمیر رول شده و به صورت رشته های نازک برش می خوریم. رشته ها سپس بخارپز می شوند و در نهایت پس از کمبود آب بسته بندی می شوند. در هر مرحله از مراحل تولید ، از فناوری های پیشرفته استفاده می شود.

رشته ها را می توان با توجه به ضخامت طبقه بندی کرد: می توانند ضخیم مانند چوب های چوبی یا مانند موهای نازک مانند رشته های ریش اژدها باشند. برخی از آنها را می توان با توجه به نحوه ساخت آنها طبقه بندی کرد ، مانند رشته فرنگی دستی ، رشته رشته تراشیده شده و غیره. 

ماده اولیه اساسی تهیه رشته سوپی ، آرد است. بنابراین ، مواد مغذی اصلی آن اساساً همان آرد شامل پروتئین ، کربوهیدرات ، مواد معدنی و چربی کم است. با استفاده از رشته فرنگی خشک معمولی که در بازار یافت می شود ، به عنوان مثال ، 100 گرم رشته فرنگی خوب دارای 10.3 گرم پروتئین ، 6/75 گرم کربوهیدرات ، 6/0 گرم چربی ، 129 میلی گرم پتاسیم ، 45/18 میلی گرم سدیم ، 8/11 میکروگرم سلنیوم و غیره است.

در روند ساخت رشته ، تخم مرغ اضافه می شود. بنابراین ، رشته فرنگی حاوی محتوای تغذیه ای تخم مرغ است که مقدار محتوای غذایی آن بستگی به مقدار تخم مرغ اضافه شده دارد. ترکیب پروتئین آمینو اسید تخم مرغ نزدیکترین نیاز بدن به بدن انسان با ارزش غذایی بسیار بالا است. تخم مرغ حاوی 10 تا 15  چربی با 98 درصد چربی موجود در زرده تخم مرغ است. سفید تخم مرغ حاوی چربی بسیار کمی است. چربی موجود در زرده تخم مرغ به راحتی هضم و جذب می شود و همچنین حاوی محتوای زیاد و طیف وسیعی از ویتامین ها ، از جمله تمام ویتامین های گروه B ، ویتامین A ، ویتامین D ، ویتامین E ، ویتامین K و مقدار کمی از ویتامین C است. بنابراین ، اضافه کردن تخم مرغ می تواند ارزش غذایی رشته فرنگی را بهبود بخشد.

عرضه عمده رشته سوپ سوزنی

عرضه عمده رشته سوپ سوزنی خرید و فروش مستقیم رشته سوپ سوزنی از کارخانه موجب حذف واسطه ها و کاهش قیمت تمام شده آن می گردد. در حال حاضر امکان خرید عمده انواع رشته سوپ به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه وجود دارد. شرکت های عرضه مستقیم رشته سوپ و ورمیشل، محصولات خود را با پایین ترین قیمت ممکن به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما